Rębaki Mobilne

Jeżeli posiadamy ogród, prowadzimy tartak, lub też zajmujemy się wyrębem drzew w lasach pożądane byłoby sięgnąć z maszyn, jakie rozdrabniają pocięte drewno na jeszcze mniejsze kawałki.

Jeżeli możemy szybko posprzątać gałęzie w ogrodzie, lub też pozbyć się artykułów powstających w związku z pracą stolarską pożądane byłoby postawić na nowoczesne rębaki. Urządzenia rozdrabniają wyroby na części o obwodzie kilku centymetrów.

W istocie pocięte drewno zdoła być wykorzystane jako materiał energetyczny np. do ogrzewania pomieszczeń. Systemy zasilane spalinowo, jak też elektrycznie zapewniają perfekcyjną wydajność, a także mobilność. Zdołamy podłączyć rozdrabniacz do ciągnika, aby szybciej i sprawniej uporządkować gałęzie z drzew, lub też żywopłotów.

Dostawcy oferują trzy typy rozdrabniaczy. Oprócz rębaków bębnowych, możemy sięgnąć z maszyn tarczowych, a także śrubowych. Systemy przyśpieszają pracę, zapewniają niskie zużycie paliwa, jak również są bezproblemowe w użytku. Zdołają z nich korzystać także doświadczeni pracownicy tartaków i zakładów stolarskich, jak też prywatni klienci, którzy pożądają uporządkować swoją działkę, lub też przydomowy ogródek.

Chcąc pozbyć się gałęzi po wycince lasów, lub też innego typu wyrobów pożądane byłoby już teraz zamówić jeden z modeli rozdrabniaczy. Przetworzone drewno będzie mogło nam posłużyć jako materiał opałowy o wybornych parametrach. Rębaki do drewna mają szerokie zastosowanie, działają na wysokich obrotach, zapewniają pełne bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac. Stacjonarne czy mobilne dają śliczne szans.